Розробка сайту, створення і підтримка на Бітрікс

Якісне управління підприємством неможливо без використання інформаційних систем. Розробка сайту, налаштованого під конкретні завдання, дозволяє власникам торгових майданчиків коректно вести бухгалтерію і управляти логістікою.Плюс мобільно складати прайс-листи, звіти, організовувати клієнтську базу з легким доступом для менеджерів і споживачів послуг або товарів. Якість створеного інструменту для ведення бізнесу залежить від професіоналізму розробника сайту.
Золотий сертифікований партнер

Студія WebPage - 8 років на ринку цифрових технологій

Шукаєте, хто робить сайт на замовлення? Компанія WebPage - провідник в світі цифрових технологій для підприємців. У нашому арсеналі кращі CMS платформи, завдяки яким спрощується доступ до інформації для партнерів, клієнтів і співробітників, зникає необхідність в ручній обробці даних з декількох систем. Залежно від спрямованості і розмірів бізнесу ми пропонуємо розробку сайту різного об'єму і наповнюваності.

Основні

Наші продукти

Переглянути всі

Landing page

Цільова сторінка, створена для залучення уваги вузької аудиторії споживачів. Призначений для користувача інструмент для ведення малого і середнього бізнесу

Інтернет магазин

ресурс з асортиментом товарів для дистанційної торгівлі. Комерційний майданчик з великим бізнес-покриттям для рітейлерів.

Каталог

портал, що надає відвідувачам товари і послуги методом ранжирування. Робоча площадка для компаній-виробників і підприємців

Візитка

бюджетний ресурс з декількох сторінок, що представляє інформацію про компанію або підприємця і пропоновані товари, послуги


В залежності від побажань замовника, аналізу його бізнесу, конкретних цілей і виділеного бюджету ми готові запропонувати рішення по створенню робочого ресурсу, що приносить прибуток. Гарантуємо однаково відповідальне ставлення до проектів для представницьких цілей (промо-сайт, сайт-візитка) і масштабної розробки сайтів на Бітрікс. З ростом оборотів підприємства ми збільшимо комерційний майданчик до необхідних розмірів

Інтернет магазини

Розробка сайтів на Бітрікс для інтернет-магазинів

Створення сайту на Бітрікс – шлях до успішної роботи в мережі і вигідна інвестиція. Число користувачів бізнес-ресурсом навесні 2021 перевищило 9 мільйонів в 70 країнах світу, і зростання його популярності триває. За прогнозами до 2024-му на CMS Bitrix буде працювати кожен другий інтернет-магазин. Розробка сайтів на Бітрікс - перспективне вкладення коштів в майбутнє підприємства, і прибуток сьогодні.

"Бітрікс: управління сайтом" - специфіка

Платформа відрізняється широким функціоналом, за допомогою якого можливе створення і розробка сайтів на Бітрікс для інтернет-магазинів високого рівня з будь-яким обсягом продажів. Зручні робочі інструменти, готові рішення і вбудовані інтеграції дозволяють швидко запустити сучасний онлайн-майданчик будь-якої тематики. Популярна платформа характеризується надійністю, зручністю, стійкістю до високих навантажень і максимальним рівнем безпеки.

Ми робимо розробку сайту на Бітрікс з нуля і «під ключ». Основні етапи:

.01

підготовка ТЗ по заданих параметрах

.02

розробка і затвердження дизайну

.03

верстка та інтеграція макетів на сайт

.04

програмування функціоналу

.05

створення і установка модулів

.06

базова внутрішня оптимізація

У Бітрікс доступні модулі ведення особистого кабінету покупця і кошики, логістики, управління поштовими сервісів, обліку складу, контролю бухгалтерії, підготовки звітів. На виході замовник отримує протестований веб-ресурс з базової SEO-оптимізацією і повним набором інструментів для повноцінної роботи інтернет-магазину. Готовий проект повністю підготовлений до просування в пошукових системах.

Вартість сайту на Бітрікс?

В розробці сайту на Бітрікс вартість і терміни залежать від масштабів проекту і необхідного функціоналу: числа сторінок і інтеграційних систем, створення нових модулів. Впливає на ціну унікальність дизайну.

Ми підкажемо, як заощадити на розробці сайту. При обмеженому бюджеті і щільних термінах запуску торгового майданчика зверніть увагу на готові рішення, які будуть оптимізовані під ваш бізнес.

3 «ЗА» замовити сайт на Бітрікс "під ключ" у WebPage

Українська компанія WebPage - золотий сертифікований партнер «1С-Бітрікс», що займається розробкою сайтів на популярній платформі 8 років. В нашій команді працюють профі. Створені WebPage інтернет-магазини функціонують в Києві, Рівному, Львові, Хмельницькому та в інших містах України. Серед замовників є клієнти з Польщі, Білорусі та Франції.

З нами співпрацювати вигідно! Гарантуємо

  • Концептуальний підхід до кожного проекту, аналітику ринку і оперативне створення адміністративного ресурсу або комерційної майданчики
  • Унікальний дизайн - майданчик виділиться на тлі конкурентів і приверне покупців, підвищаться обсяги продажів і збільшиться прибуток
  • Професійний супровід - технічну підтримку Web-ресурсу і консультації після запуску проекту в роботу.

Наша команда здатна реалізувати дизайн-проекти будь-якої складності, допомогти вам завоювати авторитет на інтернет-ринку і збільшити розміри прибутку. З моменту підписання договору на всіх етапах розробки сайту на Бітрікс ми завжди знаходимося на зв'язку з замовником. Зробіть крок назустріч успіху - заповніть форму зворотного зв'язку, і з вами зв'яжеться фахівець.

Ми знаємо як зробити сайт на бітрікс краще

Хочете зробити ваш сайт більш досконалим або є запитання?

задавайте