Адміністрування і супровід
розширення функціоналу

Технічна підтримка та супровід сайтів на Бітрікс

Розробка та професійна підтримка сайтів – найкраща інвестиція в майбутнє, ключ до успіху та процвітання інтернет-майданчика. Сучасні інструменти успішного ведення бізнесу складаються з декількох систем, що взаємодіють, налагоджене функціонування яких складно здійснити без допомоги спеціаліста.

Довірте супровід онлайн-ресурсу професіоналам. Комплексне обслуговування сайту на Бітріксі захистить вас від непередбачених ситуацій, дозволить бізнесу розвиватися та працювати без збоїв.

Технічна підтримка сайтів від спеціаліста Web Page

Що робити, коли після запуску сайту стає зрозуміло - доданих модулів не вистачає, потрібно вдосконалення або заміна проекту? Компанія Web Page гарантує технічну та інформаційну підтримку сайту на Бітрікс, відповідно до індивідуальних вимог та завдань. Співпраця з нашими фахівцями економить фінанси та час замовника, забезпечує безперебійну та ефективну роботу вашої системи.

Що ми пропонуємо: спектр послуг з обслуговування та техпідтримки

Ми забезпечуємо обслуговування ресурсів, розроблених нашою командою і готові взяти на себе підтримку сайту на 1С-Бітрікс, створених іншими компаніями.

Наша компанія пропонує:

Підтримку працездатності сайту.

Встановлення програмного забезпечення на сервер та його оновлення.

Удосконалення та розширення функціоналу.

Виправлення помилок, вирішення нетипових завдань.

Пошук проблем та усунення причин їх виникнення.

Написання унікальних, тестування та встановлення нових модулів.

Видалення вірусів, профілактику, встановлення захисту.

Переїзд проекту на інший сервер.

Налаштування підтримки HTTPS та встановлення SSL-сертифіката.

Цілодобовий контроль за роботою сайту.

Ви завжди можете розраховувати на експертні консультації та надання допомоги у питаннях налаштувань та управління сайтом, делегування IT-фахівця для вирішення проблем, що виникли у замовника на CMS Bitrix.

Що таке обслуговування веб-сайту на CMS Bitrix і для чого воно потрібне?

Мало розробити сайт і очікувати активного продажу та частих звернень, сподіватися на 100% віддачу протягом 2-3-5 років. Щоб торговий майданчик залишався конкурентоспроможним, його необхідно постійно вдосконалювати та розвивати. Ми це робити вміємо! CMS Bitrix регулярно пропонує сучасні оновлення для покращення роботи.

Зіткнулися із непрацюючим функціоналом? Чи з'явилося бажання оновити інтерфейс? Розширився асортимент товарів інтернет-магазину чи перелік доступних послуг? Ми готові забезпечити безперебійну роботу онлайн-майданчика, регулярну технічну підтримку ресурсу або разове обслуговування Бітрікс сайту.

Скільки стоїть підтримка проекту на Бітрікс – супровід від Web Page

Вартість створення сайтів та обслуговування інтернет-магазинів на 1C-Бітрікс складається з кількох пунктів. Після аналізу проекту, ми прозвітуємо про необхідність (або її відсутність) додаткових доробок системи, якщо їх потребує новий функціонал. На цьому етапі вже можна обговорювати терміни виконання замовлення та підраховувати бюджет.

На формування ціни впливає:


.01

технічний стан наявного продукту

.02

задіяні та бажані ресурси сервера

.03

чітке уявлення замовника про бажаний результат

.04

коректна оцінка проекту та грамотна постановка задачі

На остаточній вартості замовлення позначиться

фактично витрачений час на вирішення задачі

складність та обсяг впроваджуваних змін та оновлень

Компанія Web Page займається розробкою та технічним обслуговуванням Бітрікс сайтів 2014 року. Створені нами онлайн-магазини працюють у Києві, Львові, Рівному, Хмельницькому, інших регіонах України, а також у Білорусі, Франції та Польщі. Прагніть удосконалити свій інтернет-ресурс недорого та в стислий термін – звертайтесь сьогодні!

Відповіді на запитання, що часто ставляться

? Чи берете ви проекти від попередніх розробників?

Так. Вже не один проект дороблений та перероблений.

? Чи укладає ви договір та чи надаємо документи для податкової?

Так. Усі роботи оформляються договором. Після кожного етапу роботи ви отримуватимете акти. Ми оформимо весь необхідний пакет документів для вашої бухгалтерії.

? Скільки коштує підтримка сайту на бітрікс?

Кожен проект індивідуальний. Деякі завдання вирішуються за 10 хвилин, на деякі потрібно набагато більше часу..

Наші клієнти