Шаблонні рішення
Підтримка

Ключ до успіху: створення інтернет-магазину на Бітрікс

Сучасні споживачі цінують свій час – дистанційні покупки стають дедалі популярнішими. Інтернет-магазин на Бітрікс – це впевнений крок до процвітання вашого бізнесу. Онлайн-ресурс підходить тим, хто прагне розширити можливості свого торгового майданчика, та новачкам, які лише планують продавати товари чи послуги та у Всесвітній Мережі. Для створення якісного ресурсу необхідно розбиратися в технічних та маркетингових та SEO-процесах – доручіть розробку сайту для магазину спеціалістам.

Найкращий бізнес-інструмент у сфері продажів: про Бітрікс

Унікальна система "1С-Бітрікс: Управління сайтом" створена у 2007 році російськими розробниками. Навесні 2021 року кількість користувачів платформою перевищила 9-мільйонів у всіх країнах світу. Програма відзначена преміями у сферах управління бізнес-комунікаціями, інновацій та технологій, економіки, бізнесу та інвестицій. На платформі 1С-Бітрікс реально розробити інтернет-магазин «під ключ» будь-якої тематики та масштабу.

Унікальність сервісу полягає в управлінні бізнесом у режимі «одного вікна», вхід до системи можливий через доступний веб-браузер. Існує хмарна та коробкова версія для встановлення на власний сервер. Сервіс доступний для користувачів операційних систем Windows, MacOS, iOS, Android. Серед користувачів Bitrix зареєстровані компанії з Європи, країн Близького Сходу, Азії, Північної та Латинської Америки, Океанії та Австралії.

Вигоди створення сайту інтернет-магазину на Бітрікс

Розробка інтернет-магазину на Бітрікс спростить і ваше ведення бізнесу. Рівень сервісу оцінили великі та невеликі компанії у 70 країнах світу. Платформою користуються Volkswagen, Samsung, сотні інших яскравих брендів. CMS 1С-Бітрікс останніми роками впевнено йде під №1 у рейтингу iTrack у топі популярних комерційних систем управління сайтами.

Створення сайтів інтернет-магазинів «під ключ» – запорука успішної роботи в мережі та інвестиція у перспективу. За прогнозами до 2024 року на програмному забезпеченні Bitrix працюватиме кожне друге підприємство у світі. Ця CMS – гарантована надійність, зручність, висока відвідуваність ресурсу, дивіденди від дня відкриття торгового майданчика.

Замовити розробку інтернет-магазину на Бітрікс варто, щоб полегшити управління покупками менеджеру та клієнту, в інтерфейсі адміністративної панелі розбереться навіть новачок. Система дозволяє контролювати статистику покупок та позицій товарів та вести розрахунки у різних платіжних системах. Оплата можлива як кредитками MasterCard та VISA, так і електронними грошима.

Розробка та створення
інтернет-магазину «під ключ»

збільшенням кількості споживачів, які роблять покупки в мережі, підвищуються і вимоги до розробки сайту для інтернет-магазину на Бітріксі, його продуктивності, можливостях та дизайну. За рахунок широкого функціоналу системи вдається організувати якісний комерційний майданчик, що відповідає індивідуальним завданням та відповідає специфіці асортименту.

Створивши інтернет-магазин на Бітріксі «під ключ», ви отримуєте можливість:

.01

швидкого доступу в особисті кабінети для покупців та грамотно складений модуль кошика

.02

розміщення необмеженої кількості товару та управління цінами, знижками

.03

розподіл прав доступу, можливість підтримки партнерських мереж та інтеграції з 1C та CRM

.04

налаштування зворотного зв'язку, листів та повідомлень менеджерам та потенційним клієнтам

Можливість кастомізації дозволяє не тільки створити якісний електронний магазин, але й покращувати його. На будь-якому етапі роботи торгового майданчика є перспектива його вдосконалювати під індивідуальні потреби замовника, збільшувати обсяги товарних позицій, спрощувати схему взаємодії між продавцем та покупцем.

WebPage: створення інтернет-магазину з нуля та «під ключ»

Компанія WebPage – сертифікований партнер "1С-Бітрікс" в Україні. Наша команда 7 років займається розробкою сайтів інтернет-магазинів «під ключ» з нуля, а також оптимізацією, удосконаленням робочих проектів. Серед наших замовників компанії з України, Білорусі, Польщі та Франції. Географія та масштаби партнерських зв'язків з кожним роком зростають.

Кожному клієнту ми гарантуємо концептуальний підхід до розробки та створення інтернет-магазину «під ключ», з нуля визначаємо формат і організовуємо надійну систему для реалізації послуг та товарів. Співпраця між клієнтом та виконавцем не закінчується на етапі здачі замовлення. Ми забезпечуємо функціональність, технічну підтримку, кастомізацію ресурсу та у майбутньому.

Вартість інтернет-магазину на CMS Бітрікс (розробка)

Вартість розробки інтернет-магазину на Бітрікс у кожному випадку розраховується індивідуально. На підсумкову ціну продукту впливають десятки чинників, що утворюють, починаючи від масштабів проекту і його складність до термінів створення. На ваш вибір – стандартний чи унікальний дизайн.

Щоб скоротити терміни та знизити вартість інтернет-магазину на Бітрікс ми можемо запропонувати діючі проекти та адаптувати їх під ваші потреби. Інтернет-магазин на Бітрікс – надійний комерційний майданчик, який приносить прибуток з моменту його активації.

Чому користувачі вибирають WebPage?

Замовити створення інтернет-магазину Бітрікс у WebPage означає довірити свій бізнес професіоналам. Ми візьмемо на себе не тільки розробку сайту, але й зробимо налаштування серверів для його оптимальної роботи. Можете не турбуватися про витік інформації про клієнтську базу та замовлення - всі можливі вразливості ми усунемо на етапі тестування. Програма підтримується 18 мовами, працювати в ній комфортно з клієнтами з будь-якої точки світу.

В результаті співпраці ви отримуєте

Готову розробку інтернет-магазину на Бітрікс у термін, обумовлений на етапі формування завдання

Зручність користування та дизайн сайту, який візуально виділить бренд серед конкурентів

Грамотну структуру, що дозволяє клієнтам оперативно знаходити необхідний товар та послуги

Ми несемо повну відповідальність за створений нами продукт: гарантуємо технічну підтримку, забезпечуємо оптимізацію та рекомендації сео-фахівців щодо його наповнюваності. Замовити розробку інтернет-магазину на Бітрікс у нашій веб-студії легко у зручний час з будь-якого міста світу. Серед клієнтів WebPage компанії Києва, Львова, Рівного, Хмельницького, інших міст України, ближнього та далекого зарубіжжя.

Наші клієнти