Шаблонні та унікальні рішення
Підтримка

Нові перспективи для успішного бізнесу – розробка сайту на OpenCart

Сучасні реалії диктують нові правила ведення бізнесу, роблячи ставки на IT технології. Розробка сайтів на OpenCart є прогресивним рішенням для комерційних підприємств з асортиментом продукції до 100 000 позицій. Популярна CMS платформа, орієнтована на електронну комерцію, відрізняється простотою та мультифункціональністю. Головна мета будь-якого онлайн-майданчика – активно та вигідно продавати товари та послуги, інтернет магазин OpenCart із цим завданням справляється на "відмінно".

Унікальність CMS платформи OpenCart

Тисячі представників малого та середнього бізнесу за 10 років оцінили зручність та надійність CMS OpenCart, розробка веб-сайтів на якій розпочалась у 2012 році. Ресурс входить у трійку лідерів у топі Best Ecommerce Platform for small business, поступаючись лише WooCommerce та Magento. На базі "Опенкарт" функціонують понад 300 тисячах сайтів на 24 мовах світу.

Унікальність сервісу полягає в управлінні бізнесом у режимі «одного вікна», вхід до системи можливий через доступний веб-браузер. Існує хмарна та коробкова версія для встановлення на власний сервер. Сервіс доступний для користувачів операційних систем Windows, MacOS, iOS, Android. Серед користувачів Bitrix зареєстровані компанії з Європи, країн Близького Сходу, Азії, Північної та Латинської Америки, Океанії та Австралії.

Популярність платформи пояснюється

високою швидкістю обробки запитів;

адаптивністю під різнотипові завдання;

простотою навігацією та зручним кошиком;

інтеграцією з усіма платіжними системами;

багатофункціональністю та мультимовністю.

Розробка сайтів на OpenCart, а платні модулі значно дешевші ніж в інших CMS. Серед її технічних переваг користувачі платформи відзначають активну підтримку розробника та мінімальне використання ресурсів робочого сервера.

Головний бонус – інформаційна безпека: створенні на OpenCart інтернет магазини надійно захищені від взломів.

Створення інтернет
магазину на OpenCart

Розробка сайтів на OpenCart займає до 2 місяців і відбувається в кілька етапів. Від ретельної підготовки та злагодженої співпраці команди розробника та замовника залежить якість готового результату.

Щоб створити інтернет-магазин на "Опенкарт", знадобиться пройти 6 етапів.

.01

Вивчення специфіки бізнесу, аналіз сайтів конкурентів, пошук оптимальних рішень.

.02

Проект структури інтернет-магазину з переліком сервісів і модулів, що рекомендуються.

.03

Затвердження проекту, оформлення технічного завдання, підписання договору.

.04

Розробка дизайну: створення макета, внесення поправок, затвердження замовником.

.05

Реалізація проекту: робота над програмною частиною та наповнення сайту контентом.

.06

Останній етап роботи – тестування і запуск готового інтернет-магазину

Завершальний етап створення інтернет магазину OpenCart – тестування та запуск ресурсу. Розробка веб-сайту в унікальному дизайні дозволить вам виділитися на тлі конкурентів та потрапити в ТОП видачі аналогічних об'єктів.

Розробка сайтів на OpenCart – 3 плюси

Запускаєте новий проект або прагнете удосконалення чинного бізнесу – розробка сайту на OpenCart дозволить компанії активно розвиватися без залучення нових ресурсів та спеціалістів.

У чому зручність онлайн-магазинів "Опенкарт"?

Будь-який співробітник швидко навчиться наповнювати майданчик новими товарами та коригувати інформацію.

Зручний каталог та проста логістика залучать покупців, спростять роботу менеджерів та бухгалтерів.

Ви зможете розширювати сферу торгівлі, додаючи необмежену кількість категорій та найменувань товарів.

Головна перевага, якщо вибираєте створення інтернет магазину на OpenCart, – сайти прості в оптимізації для пошукових систем, що є основою просування веб-ресурсу на перші позиції..

Сайт на OpenCart "під ключ" – крок до успіху


Створення інтернет магазину на OpenCart означає бюджетно організувати торговий онлайн-майданчик з перспективою розширення бізнесу. Ми враховуємо індивідуальні побажання замовника та специфіку галузі, пропонуємо готове рішення, стовідсотково відповідне клієнтському запиту. На виході замовник отримує продукт, який чітко відповідає особистим вимогам. Наша команда підготує робочий веб-ресурс "від А до Я": наповнить сайт візуальним та текстовим контентом, створить унікальне оформлення та розробить карти товарів.

Терміни розробки сайту і ціна залежать від його функціональних можливостей, кількості модулів та унікальності дизайну. За детальною інформацією щодо створення нового бізнес-ресурсу звертайтесь за посиланням до консультантів WebPage